خانه / پیکاپ پاسپورت / پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ پاسپورت انگلیس در شهرهای آنکارا، استانبول و در واقع از کشورهای ارمنستان، ترکیه و امارات صورت می گیرد. کارگزار سفارت انگلیس در امارات شرکت Vfs Global و کارگزار سفارت انگلیس در ترکیه شرکت  Tele Performance می باشد. متقاضیان سفارت انگلیس باید این نکته را در نظر داشته باشند که برخلاف کانادا و امریکا از ویزا شدن و یا عدم ویزا شدن خود در روز تحویل مدارک با خبر نخواهند شد.

 

همه متقاضیانی که برای ویزای انگلیس درخواست داده اند برای تحویل مدارک به افسر مربوطه و همچنین انگشت نگاری در روز مصاحبه الزامی می باشد. سفارت انگلیس در ترکیه و یا امارات از متقاضی علاوه بر مدارکی که در مقاله ویزای توریستی انگلیس توضیح داده شد پاسپورت های قبلی و پاسپورت فعلی را دریافت می کند. برای بازگشت از سفارتخانه ایران متقاضی می تواند برگه عبور دریافت کند. پاسپورت ها می توانند از طریق نماینده به سفارت تحویل داده شوند زیرا جهت درج ویزا نیازی به حضور شخص متقاضی نمی باشد.

 

پیکاپ به پروسه ی ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به متقاضی گفته می شود.  امکان پیکاپ پاسپورت انگلیس از امکانات و امتیازاتی است که سفارت این کشور در اختیار متقاضیان قرار می دهد. برای پیکاپ پاسپورت انگلیس نیازی نیست که فرد متقاضی حضور داشته باشد. بعد از انجام این مراحل متقاضی ایمیلی از سفارت پس از مدت زمان ۲ الی ۳ هفته از سفارت انگلیس دریافت خواهد کرد.

 

پس از دریافت جواب پذیرش و یا عدم پذیرش خود توسط ایمیل دریافتی از طرف سفارت باید مدارک مورد نیاز را برای پیکاپ پاسپورت آماده کنید.

پیکاپ پاسپورت انگلیس

پیکاپ ویزای مهاجرتی

 

بعد از انجام مصاحبه و تحویل مدارک به سفارت انگلیس جهت دریافت ویزای مهاجرتی این کشور اصل پاسپورت توسط سفارت به متقاضی بازگردانده می شود. سفارت انگلیس تصمیم خود را پس از چندین ماه بررسی مبنی بر موافقت و یا عدم موافقت صدور ویزای انگلیس از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می کند. در صورتی که تصمیم سفارت برای صدور ویزا مثبت باشد متقاضی باید پاسپورت خود را برای الصاق ویزا به سفارت ارسال کند. و در صورتی که سفارت درخواست صدور ویزا را رد کرد فرد متقاضی و یا نماینده وی باید برای تحویل اصل مدارک اقدام نمایند.

 

پیکاپ ویزای غیر مهاجرتی

سفارت انگلیس برای ویزای غیر مهاجرتی این کشور پس از تحویل حضوری پاسپورت و مدارک متقاضی به سفارت این کشور اصل پاسپورت متقاضی را نزد خود نگه داشته و به فرد باز نمی گرداند. برگه عبوری که از اداره گذرنامه به فرد متقاضی داده می شود امکان بازگشت به ایران را برای آن فراهم می کند.

مدارک مورد نیاز پیکاپ ویزای انگلیس

·        اسکن و کپی پاسپورت فرد متقاضی ( برای دریافت ویزای مهاجرتی باید اصل پاسپورت ارائه شود.)

·        اسکن، پرینت و کپی رسید بارکد دار سفارت انگلیس

·        برگه وکالت نامه امضا شده

·        برای دریافت ویزای مهاجرتی علاوه بر مدارک فوق باید پرینت ایمیل سفارت مبنی بر ارسال پاسپورت نیز ارائه شود.

محتوای ایمیل ارسال شده از طرف سفارت….

·        تا سه روز آینده مدارک شما آماده پیکاپ هستند

 

این ایمیل ارسال شده از طرف سفارت برای فرد متقاضی بدین معناست که درخواست او برای دریافت ویزا رد شده و ویزا به او تعلق نگرفته است و فرد می تواند مدارکی را که به سفارت ارائه کرده است تا سه روز آینده تحویل بگیرد.

 

برای اینکه فرد بتواند مدارک خود را در ایران دریافت کند باید مدارک زیر را ارائه کند:

 • ·        وکالتنامه امضا شده
 • ·        کپی گذرنامه
 • ·        رسید سفارت

 

این مدارک پس از دریافت به کشور مقصد ارسال می شوند و پس از گذشت یک روز به سفارت انگلیس وارد می شوند. سفارت مجددا پس از گذشت ۱۵ الی ۲۰ روز کاری به مسافر ایمیل ارسال خواهد کرد که مدارک شما آماده تحویل می باشد. پس از اینکه این ایمیل توسط فرد متقاضی دریافت شد ظرف مدت زمان یک هفته پاسپورت در تهران به مسافر تحویل داده می شود.

·        شما ۱۴روز برای ارائه گذرنامه خود به سفارت انگلیس فرصت دارید

دریافت این ایمیل مبنی بر این است که با درخواست شما برای دریافت ویزا موافقت شده است و به متقاضی ویزا تعلق گرفته است. پس از دریافت این ایمیل متقاضی می تواند پاسپورت خود را به همراه سایر مدارک به سفارت انگلیس در کشور مقصد تحویل دهد. مدارکی که به همراه پاسپورت باید به سفارت ارائه شود شامل:

 

 • ·        اصل رسید سفارت
 • ·        اصل گذرنامه
 • ·        وکالتنامه امضا شده
 • ·        کپی ایمیل سفارت

 

 

پیکاپ پاسپورت انگلیس از ارمنستان

مدارک مورد نیاز:

 • ·        وکالت نامه انگلیس در ارمنستان
 • ·        پرینت ایمیل جواب سفارت
 • ·        اصل رسید بارکد دار سفارت انگلیس
 • ·        اصل پاسپورت متقاضی

 

پیکاپ پاسپورت انگلیس از امارات

مدارک مورد نیاز:

 • ·        وکالت نامه انگلیس در امارات
 • ·        پرینت ایمیل جواب سفارت
 • ·        صل رسید بارکد دار سفارت انگلیس
 • ·        اصل پاسپورت متقاضی

 

پیکاپ پاسپورت از ترکیه 

مدارک مورد نیاز:

 • ·        وکالت نامه انگلیس در ترکیه
 • ·        پرینت ایمیل جواب سفارت
 • ·        صل رسید بارکد دار سفارت انگلیس
 • ·        اصل پاسپورت متقاضی

 

  جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با شماره ۰۲۱۶۶۹۰۹۶۷۰-۲ تماس بگیرید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی و ابوظبی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی و ابوظبی پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی، راهی راحتتر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *