خانه / پیکاپ پاسپورت / پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

امروز می خواهیم در مورد یکی از بحث های رایج در دنیای سفرهای خارجی یعنی پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول صحبت کنیم. افرادی که قبلاً به انگلستان سفر کرده اند حتماً اطلاعاتی در مورد پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول دارند اما اشخاصی که سفر به انگلستان را تجربه نکرده اند احتمالاً اطلاعات چندانی در مورد پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول ندارند.

اگر شما هم در گروه دوم قرار دارید و از طرف دیگر قصد سفر به انگلیس را نیز دارید پس لازم است که با بحث پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول آشنا شوید که مطالعه مقاله حاضر می تواند مقدمه آشنایی شما با موضوع موردنظر باشد زیرا هدف اصلی ما از نگارش این نوشتار ارائه اطلاعاتی در مورد پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی و ابوظبی است اما قبل از پرداختن به این موضوع بهتر می دانیم که ابتدا در مورد دلایل سفر به انگلیس و ویزاهای محبوب این کشور صحبت کنیم.

پس در ادامه ابتدا خواهیم دید که چه انگیزه هایی برای سفر یا مهاجرت به انگلیس وجود دارد؛ سپس اطلاعاتی در مورد ویزاهای پرطرفدار انگلیس ارائه می دهیم و در نهایت با پروسه پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول آشنا خواهیم شد.

پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

انگیزه های سفر به انگلیس

شما به عنوان متقاضی پیکاپ ویزای انگلیس از آنکارا و استانبول بد نیست بدانید که انگلیس جز پنج اقتصاد برتر دنیا است که عنوان دومین قدرت اقتصادی اتحادیه اروپا را نیز به یدک می کشد؛ همچنین دارای بیشترین سرعت رشد اقتصادی در جهان نیز بشمار می رود که این امر ناشی از سطح بالای تولید ناخالصی ملی در این کشور است. تمامی این القاب و عناوین خبر از وجود اقتصاد و بازاری پویا در انگلیس را می دهند که خیلی از افراد را برای مهاجرت به انگلیس و تجارت و سرمایه گذاری در دل این نظام اقتصادی قدرتمند ترغیب می کند.

علاوه بر شرایط اقتصادی انگلیس، شرایط علمی حاکم بر این کشور نیز عامل و انگیزه جوانان زیادی برای مهاجرت و سفر به انگلیس است. تحصیل در دانشگاه های بزرگی چون آکسفورد، کمبریج، کالج امپریال لندن، ادینبورگ، بریستول و… رویایی شیرین است که با مهاجرت به انگلیس می تواند تحقق یابد. آکسفورد، دانشگاهی در نزدیکی لندن است که قدمت آن به سال ۱۹۰۶ برمی گردد و سال هاست که توانسته خود را به عنوان یکی از چند دانشگاه برتر دنیا معرفی کند. کمبریج هم که فکر می کنیم نیازی به معرفی ندارد چرا که کمبریج همواره جز سه دانشگاه اول دنیا قرار دارد.

خلاصه اگر بخواهیم در مورد دانشگاه های بزرگ و معتبر انگلیس صحبت کنیم حرف بسیار است؛ بنابراین از تحصیل در مراکز آموزشی معتبر بین المللی نیز می توانیم به عنوان یکی از انگیزه های مهاجرت به انگلیس یاد کنیم.

جدای از بحث مهاجرت، بسیاری از افرادی که برای تفریح تصمیم می گیرند به اروپا بروند؛ راهی انگلیس می شوند زیرا موقعیت جغرافیایی شبه جزیره انگلستان منجر به خلق زیبایی های طبیعی فراوانی شده است؛ شبه جزیره ای شرجی و بارانی که در عین حال صحراها و بیابان های جذابی نیز دارد و لذت قدم زدن در دل کویر را هم به مهمانان خود هدیه می کند. انگلستان در کنار جاذبه های طبیعی از جاذبه های مصنوعی و تاریخی بسیاری مانند کلیسا ونست میستر و کاخ باکینگهام نیز برخوردار است.

پس با توجه به آنچه گفته شد دلایل و انگیزه های بسیاری برای سفر به انگلیس وجود دارد و از طرف دیگر لازمه سفر به انگلیس اخذ ویزای این کشور است بنابراین بد نیست که در ادامه به چند مورد از ویزاهای پرطرفدار انگلیس نیز اشاره کنیم.

ویزاهای پرطرفدار کشور انگلیس

همانطور که در ابتدا هم گفتیم امکان پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول راهی کم هزینه برای اخذ ویزای انگلیس است. اما اگر می خواهید که ویزای انگلیس به شما تعلق بگیرد ابتدا باید نوع ویزای موردنیاز خود را به درستی تشخیص داده و برای دریافت همان نوع ویزا تقاضا دهید. در بین انواع ویزای انگلیس، ویزاهای کاری، تحصیلی و توریستی انگلیس متقاضیان زیادی دارند.

ویزای کاری انگلیس مجوز ورود به بازار کار پویای انگلیس است. اخذ ویزای کاری انگلیس از چند راه مختلف اما نسبتاً سخت ممکن است. یکی از راه های دریافت ویزای کاری، دریافت دعوتنامه کاری از طرف یک کارفرمای مقیم انگلیس است. البته کارفرما به راحتی نمی تواند اقدام به استخدام شما کند؛ وی ابتدا باید سه نوبت و هر نوبت به مدت سه ماه، آگهی استخدام در انگلستان منتشر کند؛ اگر در این مدت هیچ داوطلب واجد شرایطی پیدا نکرد باید با کسب اجازه از اداره کار انگلیس با شما یک قرارداد کاری بسته و سپس برای شما دعوتنامه کاری ارسال کند.

ضمناً کارفرما باید تعهد دهد که تمام هزینه های شما و خانواده تان را در انگلیس تقبل خواهد کرد. تحت این شرایط شما می توانید برای گرفتن ویزای کاری اقدام نمایید.

کارآفرینی و سرمایه گذاری در انگلیس، راه دیگری برای دریافت ویزای کاری این کشور است. برای انجام این امر باید یک طرح اقتصادی توجیهی به دولت انگلیس ارائه داده و آنها را قانع کنید که طرح پیشنهادی بازدهی بالایی خواهد داشت. تحت این شرایط می توانید ویزای کاری دریافت کنید و کسب و کار خود را در انگلیس راه اندازی نمایید. اگر بدین طریق موفق به اخذ ویزا شوید؛ سه سال در انگلیس کار کنید و البته مالیات ها را به موقع بپردازید می توانید برای گرفتن اقامت دائم اقدام کنید.

یکی دیگر از ویزاهای محبوب انگلستان، ویزای تحصیلی است. دولت انگلستان به خارجی های بالای چهار تا پنج سال اجازه تحصیل در این کشور را می دهد. گرفتن پذیرش از مراکز آموزشی انگلیس شرط اصلی اخذ ویزای تحصیلی است اگرچه انجام این امر، کار چندان ساده ای نیست اما اگر موفق به انجام آن شوید اجازه خواهید داشت که در ایام تحصیل به صورت پاره وقت و در تعطیلات به صورت تمام وقت در انگلیس کار کنید.

ویزای توریستی، نوع دیگری از ویزاهای پرطرفدار است که متاسفانه اخذ آن برای اولین بار بسیار سخت است. به هر حال اگر شما می خواهید برای دیدن از انگلیس، دیدار با اقوام، شرکت در همایش، مراجعه به پزشک و به طور خلاصه برای مدت کوتاهی به انگلیس سفر کنید باید ویزای توریستی این کشور را دریافت نمایید.

بعد از صحبت کردن در مورد شرایط کشور انگلیس و ویزاهای این کشور قصد داریم که در ادامه به پروسه گرفتن وقت سفارت انگلیس و پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول بپردازیم.

پروسه گرفتن وقت سفارت انگلیس و پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

اگر می خواهید وقت سفارت انگلیس را رزرو کنید و از امکان پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول استفاده نمایید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • ثبت نام در سایت سفارت انگلیس و ساخت حساب کاربری
  • تکمیل و سابمیت فرم درخواست ویزای انگلیس به صورت آنلاین
  • انتخاب یک وقت مناسب از بین وقت های آزاد سفارت
  • پرداخت هزینه صدور ویزا و هزینه IHS (پرداخت هزینه ها تنها با استفاده از مستر کارت، پی پل و ویزا کارت ممکن است)
  • دریافت دو ایمیل از طرف سفارت که حاوی شناسه پرداخت و شماره اپلیکیشن هستند و تهیه پرینت از ایمیل های دریافتی
  • مراجعه حضوری به سفارت در وقت مقرر و پرداختن به انجام امور انگشت نگاری و ارائه مدارک به سفارت
  • دریافت پاسپورت از سفارت جهت برگشت به کشور
  • دریافت ایمیل اعلام نتیجه از طرف سفارت
  • دادن وکالت قانونی و تحویل مدارک به یک کارگزار معتمد جهت پیکاپ پاسپورت انگلیس از آنکارا و استانبول

 

جهت اخذ وقت سفارت انگلیس با ما تماس بگیرید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی و ابوظبی

پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی و ابوظبی پیکاپ پاسپورت انگلیس از دبی، راهی راحتتر و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *