خانه / ویزا / ویزای انگلیس توریستی و تضمینی

ویزای انگلیس توریستی و تضمینی

ویزای انگلیس

متقاضیانی که خواستار سفر به انگلیس هستند در جریان باشند که لازمه سفر به انگلیس داشتن ویزای انگلیس می باشد از اینرو متقاضیان ویزای انگلیس می بایست قبل از هر چیز نسبت به دریافت  وقت سفارت انگلیس اقدامات لازم رو انجام دهند و در وهله اول اقدام به دریافت یکی از ویزاهای اقامتی، توریستی، تجاری،  دانشجویی و.. نمایند. متقاضیان اخذ ویزای انگلیس جهت دریافت وقت انگلیس و ویزای انگلیس می توانند به کارگزاران ما در شرکت ویزابان مراجعه نمایند.

وقت سفارت انگلیس

متقاضیان وقت سفارت انگلیس اول از همه می بایست با توجه به نوع ویزای درخواستی خود درصدد تکمیل کردن فرم مربوط به ویزای خود باشند سپس با تایید کردن وقت تعیین شده  و با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی ویزا کارت، مستر کارت و… اقدام به پرداخت آنلاین نمایند؛ در ادامه می توانند در تاریخ تعیین شده در یکی از مراکز مربوط به سفارت انگلیس واقع در تهران، استانبول، آنکارا، دبی، ابوظبی و … اقدامات لازم رو انجام بدند، لازم بذکر است که شرکت کارگزاری انگلیس در تهران شرکت VFS GLOBAL می باشد که متقاضیان اخذ وقت انگلیس در تهران می بایست حداکثر ۳ ماه زودتر اقدامات لازم جهت اخذ وقت سفارت انگلیس رو انجام دهند.

ویزای انگلیس

وقت فوری سفارت انگلیس

با توجه به اینکه اخذ وقت سفارت انگلیس در بازه ی زمانی خاص  مستلزم تکمیل کردن  فرم  و پرداخت وجه آنلاین از طریق ویزا کارت می باشد  و از طرفی برای آندسته از متقاضیانی که خواستار وقت فوری انگلیس هستند پیشنهاد می دهیم که با ارسال کردن مدارک مورد نیاز و دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان ویزابان روال اخذ وقت سفارت انگلیس رو به کارشناسان ما محول نمایند تا متخصصین ما نسبت به اخذ وقت سفارت انگلیس در تایم مورد نظر اقدامات لازم رو انجام دهند.

اقدامات لازم جهت اخذ ویزای انگلیس

متقاضیان ویزای انگلیس می بایست در وهله ی اول نسبت به دریافت یکی از ویزاهای اقامتی، توریستی، تجاری، دانشجویی و.. اقدامات لازم رو انجام دهند و چنانچه  برای نخستین بار است که اقدام به دریافت ویزای انگلیس می کنید می بایست  درصدد اخذ ویزای ۶ ماهه انگلیس باشید و چنانچه بخواهید اقدام به دریافت ویزای ۲ ساله  و ۵  ساله انگلیس نمایید می بایست  دارای چندین ویزای ۶ ماهه باشید. همچنین متقاضیان ویزای انگلیس در جریان باشند که با داشتن ویزای ۶ ماهه انگلیس اجازه اقامت ۶ ماهه در انگلیس رو خواهند داشت.

مراحل اخذ ویزای انگلیس  

—-> تکمیل فرم درخواست ویزای انگلیس بنا به نوع تقاضای متقاضی

—-> پرداخت واریزی وجه سفارت با کارت اعتباری ویزا کارت

—-> حضور در سفارت جهت انگشت نگاری و مصاحبه با مدارک موردنیاز در وقت تعیین شده سفارت

مدارک لازم  جهت اخذ ویزای انگلیس

 • تکمیل کردن فرم درخواست ویزای انگلیس که توسط متقاضی تکمیل و امضا شده باشد.
 • ارائه اصل پاسپورتی که دارای حداقل ۶ ماه اعتبار بیشتر از تاریخ اعتبار ویزا بوده و کپی از تمامی صفحاتی که دارای مهر ویزای شنگن باشد.
 • ارائه بلیط پرواز رفت و برگشت به انگلیس
 • ارائه واچر یا رزرو هتل در انگلیس
 • ارائه برگه مربوط به وقت سفارت اخذ شده انگلیس
 • ارائه برگه مربوط به واریزی سفارت
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی فردی یا جمعی با حداقل سقف پوشش ۳۰ هزار یورو
 • ارائه کپی از تمامی برگه های شناسنامه متقاضی
 • ارسال دو قطعه عکس رنگی ۴٫۵*۳٫۵ با پیش زمینه سفید
 • ارائه آخرین مدارک شغلی متقاضی که نشاندهنده آخرین وضعیت شغلی فرد باشد بعنوان مثال شاغلین مشغول در بخش های خصوصی می بایست مدارکی چون گواهی اشتغال به کار، در بخش های دولتی باید آخرین حکم کارگزینی، صاحبان شرکت های خصوصی باید آخرین روزنامه رسمی چاپ شده،  دانشجویان باید کارت دانشجویی و گواهی اشتغال به تحصیل ، اعضای هیئت علمی نیز باید کارت عضویت و فیش حقوقی ارائه دهند، برای افرادیکه دارای مشاغل آزاد هستند نیز ارائه جواز کسب و همچنین کارت بازرگانی آنها الزامی می باشد.
 • ارائه سند ملکی بنام متقاضی و ارائه تمکن مالی بالای۵۰ میلیون تومان برای هریک از افراد خانواده متقاضی ویزا
 • ارائه پرینت ۶ ماهه از گردش حساب بانکی بنام شخص متقاضی
 • ارائه فرم دعوتنامه رسمی که در آن نام اشخاص دعوت شده، تاریخ دعوتنامه نیز قید شده باشد.

نحوه اخذ برگه عبور از آنکارا

متقاضیانی که آنکارا را برای انگشت نگاری  در روز مصاحبه  انتخاب می کنند برای تطبیق دادن مدارک می بایست اصل پاسپورت خود را در سفارت آنکارا به امانت بگذارند و از آن جایی که مسافران بدون پاسپورت اجازه ورود به ایران را نخواهند داشت می بایست با مراجعه به شرکت Teleperformance و ارائه دادن اصل رسید و مدارک مورد نیاز به محل سفارت ایران در کانادا حضور یافته و در بازه زمانی ۱-۲ روزه برگه عبور مورد نظرشان را دریافت نمایند؛ در اینصورت با دریافت برگه عبور متقاضی می تواند به ایران بازگردد.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وقت سفارت انگلیس در تهران

وقت سفارت انگلیس در تهران مسافران عزیزی که قصد سفر به انگلیس را دارند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *